• 08:00 - 23:30

  • Çalışma Saatlerimiz

Basit bir fikirle başladık.

Araçlarımız

Araçlarımız kapalı kasa olup taşıma işlemlerinde hizmetinizde kullanılmaktadır. İncek Nakliyat olarak Kapınıza gelen kapalı olduğu varsayılan bir araca eşyalarınız yüklenerek eşyalarınız evinizden alınacaktır.Taşıma ücretinin ise yarısı peşin olarak tahsil edilecektir. Ayrıldığınız şehirde her şeyin normal gittiğini düşünürken , yeni yerleşiminizde olayın yeni bir boyutuna vakıf olursunuz.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İncek Evden Eve Nakliyat | 0312 484 51 36 - İncek Nakliyat Hakkımızda

Hedefinize %100 güvenli bir şekilde ulaşın

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve taşıma İncek Nakliyat, tüm taşıma ihtiyaçlarınız için çözüm üretmeye devam etmekte olan, piyasasında profesyonel bir firmadır. İncek evden eve nakliyat piyasasında siz kıymetli müşterilerimize hizmet sunmaya başlamadan evvel maaşlı çalışanlarına taşımacılık sektörü ve eşya taşınması konusunda tüm gerekli eğitimleri vererek sektörde ilkleri gerçekleştiren şirketlerden birisidir.

Ofis - Büro Taşımacılığı

İncek evden eve nakliyat Ofis ve büro taşımacılığı konusunda üst düzey olan bir çalışma performansıyla hizmet vermektedir. Ofiste, büroda ve çalışma ortamında bulunan tüm eşyalarınızın, çok büyük önemli ve değerli olduğunu öncelikli olarak bilmek gerekir. Nakliye sektöründeki geçmişimizde, İncek evden eve nakliyat ofis ve büro taşımacılığından çok önemli örnekler verdik ve müşterilerimizin memnuniyetini bu konuda da kazandık. Bazen dosyalar, klasörler ve evraklar bazen de bu teknolojiyi dijital ortama taşıyan bilgisayar ve ekipmanları, dikkatli bir şekilde taşınmalı ve düzenli taşımacılık hizmetinden yardım almalıdır.

Asansörlü Taşımacılık

İncek evden eve nakliyat, uygun fiyat aralıklarına sahip olmanın dışında aynı zamanda asansörlü nakliyat taşımacılığı da sağlamaktadır. Ev veya iş yerlerinizden yapılacak taşımacılık işlemlerinin çok daha kısa süreli olması ve zahmetsiz gerçekleşmesi için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal firma olmanın yanı sıra tüm hizmetlerimiz için firmamızla irtibat kurmanız yeterli olurken kısa süre içinde profesyonel ekiplerimiz tarafından taşıma işlemlerinizi tamamlamaktayız.

Parça Eşya Taşımacılığı

Ev veya ofis taşımak detaylı bir iştir. Fiziksel boyutunun yanı sıra maddi boyutuyla da tüketicileri yorar. Sınırlı veya parça eşyayla taşınmak, işleri biraz kolaylaştır ancak onun da bir takım zahmetleri vardır. İncek parça eşya taşıma açısından diğer illere göre daha fazla yoğunluğunun yaşandığı bir kenttir. Bu kalabalık şehrin bir takım olumsuz sebebiyle tüketiciler nakliyat firması seçiminde titiz davranılmalıdır.

Kurumsal Taşımacılık

Yıllardan beri değişmeyen işin ehli çalışanlarımız sayesinde her işin üstesinde gelerek yolumuza hızlı bir şekilde devam etmekteyiz. Kurumsal Taşıma hizmeti veren firmamız kurumsal taşımanın yanı sıra evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, arşiv taşıma, asansörlü taşıma, şehirler arası taşıma hizmetleri vermektedir.

Ambalaj ve Paketleme

Tüm nakliyat hizmetlerinin en önemli adımlarından birisi olan Eşya paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı takdirde eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bu sebeple kaliteli firmalar öncelikli olarak bu adıma dikkat etmektedir.

Gölbaşı Nakliye Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz sıkça sorulan soruları aşağıda listeleyebilirsiniz.

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.